• Acoustic Energy AE309

Acoustic Energy kolorystyka
5590.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

AE309 to smukły głośnik podłogowy o kompaktowych wymiarach, odpowiedni do średnich i dużych pomieszczeń. Podobnie jak w porównaniu z AE300, AE309 oferuje wyższy poziom wydajności i wykończenia niż jego odpowiednik z serii 100.

 

AE309 wykorzystuje dwa najnowszej generacji 130-milimetrowe przetworniki średniotonowe. Wyposażony w zupełnie nowy stożek ceramiczny z aluminium typu sandwich o ultrapłytkim profilu i ultrawysokiej mocy, system silnika dalekiego rzutu, ten nowy przetwornik oferuje lepszą dyspersję, rozszerzone uderzenie basu i ogólną moc.

 

Dla serii 300 opracowano nowy, aluminiowy głośnik wysokotonowy o średnicy 28 mm, który zapewnia wysoką moc i niski rezonans podstawowy w celu zmniejszenia zniekształceń. Jednak główną zaletą tego nowego projektu jest doskonała charakterystyka dyspersji dzięki naszym falowodom z technologią Wide Dispersion. Falowody kształtują moc wyjściową głośnika wysokotonowego, aby dopasować go do głośnika niskotonowego i zapewniają szerszy sweet-spot w środowisku odsłuchowym.

 

Obojętna, 18-milimetrowa obudowa z płyty MDF o wysokiej gęstości wykorzystuje opatentowaną technologię usztywniania zaczerpniętą z wielokrotnie nagradzanej serii referencyjnej, aby zmniejszyć zabarwienie obudowy i umożliwić nowym przetwornikom swobodne oddychanie w środowisku odsłuchowym. Kanał kanałowy w kształcie szczeliny z tyłu głośnika zwiększa moc basów i został starannie opracowany, aby zredukować efekt turbulencji powietrza z czystym, niezniekształconym basem. Podstawa obudowy jest wstępnie obciążona obojętnym materiałem masowym, który zwiększa tłumienie i zmniejsza zabarwienie obudowy. Masowe obciążenie w połączeniu z 8-milimetrowymi kolcami podłogowymi zapewnia stabilność i zapewnia solidną podstawę dla działania jednostek napędowych bez rezonansów z obudowy oddziałującej z powierzchnią podłogi.

 

Rezultatem tej najnowszej technologii jednostki napędowej i konstrukcji obudowy jest smukły, mocny głośnik podłogowy dla wymagających słuchaczy, gdy najważniejsza jest wyrafinowana jakość dźwięku w połączeniu z elegancką estetyką.

 

Wykończony w kolorze czarnym, białym lub satynowym z fornirem z prawdziwego drewna orzechowego, AE309 z łatwością wkomponuje się w każdy wystrój domu.

Głośnik niskotonowy 130 mm ceramiczno-aluminiowy

Głośnik wysokotonowy 28 mm kopułka

Zakres częstotliwości 38 Hz – 30 kHz

Efektywność  89 dB

Rekomendowana moc 175 W

Częstotliwość podziału 296 Hz / 2.56 kHz

Impedancja 6 ohms

Wymiary W×S×G 900 x 175 x 280 mm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie