• Amphion Helium410

Amphion kolorystyka
1845.00
szt. Do przechowalni
Czas realizacji zamówienia do 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Na zamówienie

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Głośniki biurkowe Helium410 są przeznaczone dla osób poszukujących kompaktowych i łatwych do umieszczenia głośników w swoim domu. Zaawansowana inżynieria akustyczna pozwala tym głośnikom łatwo dostosować się do stale zmieniających się wymagań gorączkowego nowoczesnego stylu życia. Głośniki Helium410 pasują do każdego środowiska domowego – zarówno pod względem dźwiękowym, jak i estetycznym – i są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, co pozwala na łączenie ich z dowolnym wystrojem i aplikacją odsłuchową.

 

Głośniki biurkowe Helium410 sprawdzają się równie dobrze podczas słuchania muzyki z „bliskiego pola” na biurku, jak i do oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub filmów na dużym ekranie w salonie. Mogą się one wahać od wciągających emocjonalnie bliskiego pola w połączeniu z komputerem po system dźwiękowy wypełniający pomieszczenie, zapewniający szeroki i równy obszar odsłuchu podczas oglądania telewizji i filmów. Nawet pracując w prostej dwukanałowej konfiguracji domowego audio, głośniki Helium410 zapewniają zaskakująco słyszalną trójwymiarową scenę dźwiękową i prawidłowe rozmieszczenie głosów.

 

Głośniki Helium410 są projektowane i wykonywane ręcznie w Finlandii z najwyższą perfekcją i dbałością o szczegóły. Te domowe głośniki audio wykorzystują niestandardową technologię Uniformly Directive Diffusion (U|D|D), która kontroluje rozpraszanie dźwięku – zapewniając czystość dźwięku nawet wtedy, gdy głośniki są umieszczone blisko granic, takich jak komputery stacjonarne, blaty telewizorów, półki na książki, okna lub boczne | tylne ściany.

 

Naturalnie czysty dźwięk zapewniany przez głośniki biurkowe Helium410 pozostaje zrównoważony i nieskazitelny, nawet przy poziomach odsłuchu zbliżonych do szeptu. Dzięki temu głośniki są idealne do oglądania filmów późną nocą lub przyjemnego słuchania muzyki w tle, zachowując jednocześnie emocjonalny wpływ ścieżki dźwiękowej filmu lub ulubionej muzyki. Pomimo niewielkich rozmiarów, głośniki Helium410 brzmią gęsto i dobrze działają bez subwoofera. Ich czyste, naturalne pasmo głosu to czysta radość, nawet gdy muzyka jest odtwarzana za pośrednictwem nowoczesnych usług strumieniowych, takich jak Spotify.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie