
-
-
Koszyk jest pustySuma 0
-
Pro-Ject Pre Box RS2 Digital






Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
Cena przesyłki | 0 |
Dostępność |
Dostępny
|
Kod kreskowy | |
EAN |
Zamówienie telefoniczne: 696733643
Zostaw telefon |
Pre Box RS2 Digital jest większym bratem naszego nagradzanego i przełomowego przedwzmacniacza Pre Box S2 Digital. Wykorzystuje te same znakomicie brzmiące układy DAC, co wersja S2, co po raz kolejny udowadnia, że Pre Box S2 Digital był już w czołówce wysokiej klasy przetworników DAC i absolutnie wyprzedził swoją konkurencję. W oparciu o te same podstawowe zasady projektowania, zestaw funkcji został rozszerzony co pozwoliło na osiągnięcie większego pułapu funkcjonalności i jakości. Rezultatem jest fantastycznie brzmiący i bardzo uniwersalny produkt. Idealny partner dla wysokiej klasy komponentów audio!
Pre Box RS2 Digital to przetwornik cyfrowo-analogowy i przedwzmacniacz, który wykorzystuje konfigurację dual-mono najwyższej klasy przetworników D / A firmy ESS Sabre. Układy ESS9038Q2M zapewniają najwyższą jakość dźwięku w relatywnie nie niedrogich, wysokiej klasy obwodach. W przeciwieństwie do większości przetworników DAC w tym przedziale cenowym, Pre Box RS2 Digital zawiera podwójne przetworniki DAC i oddzielne ścieżki sygnału dla lewego i prawego kanału. Dzięki tym przetwornikom Pre Box RS2 Digital obsługuje pliki do 32-bit / 768 kHz w formatach PCM i DSD (do DSD512) przez USB, obsługując każdy plik cyfrowy, który można kupić lub przesłać strumieniowo.
Wyjście analogowe służy jako bufor, który oparty jest zarówno na półprzewodnikach, jak i wysokiej jakości lampach elektronowych. W ten sposób użytkownik może wybrać, która z opcji jest dla niego bardziej odpowiednia – tranzystorowa czy też lampowa. Pre Box ma osiem filtrów cyfrowych. Jednym z nich jest dedykowany, optymalny cyfrowy filtr dla technologii MQA. Za pomocą tych filtrów słuchacz może dostosować dźwięk do własnych preferencji. Pre Box RS2 Digital jest wyposażony w pełną obsługę HW i SW dla technologii MQA (Master Quality Authentified).
W Pre Boxie, sygnał wejściowy USB jest przetwarzany przez potężny wielordzeniowy mikrokontroler XMOS z zaawansowaną wielordzeniową architekturą RISC. CPLD MAX II (Complex Programmable Logic Device) Altera służy do ponownego taktowania, co wraz z mikrokontrolerem XMOS zapewnia wysokiej jakości przetwarzanie zarówno w technologii klasycznej, jak i MQA. Aby idealnie wykorzystać tę technologię, najlepiej połączyć Pre Box z naszym Stream Box S2 Ultra w połączeniu z usługą TIDAL. Możesz także cieszyć się jakością MQA, łącząc go z naszym nowym rewolucyjnym transportem CD, CD Box RS2 T. CD Box RS2 T można podłączyć do Pre Boxa za pomocą niezawodnej magistrali różnicowej I²S za pośrednictwem złącza HDMI, gdzie Pre Box RS2 Digital pełni funkcję zegara głównego (16,9344 MHz).
- Producenci