• Sonus Faber Sonetto W

Kolumna ścienna Sonus faber Sonetto Wall. Cena za sztukę.

Sonus Faber Wykończenie
5299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 0
Dostępność Dostępny

Zamówienie telefoniczne: 696733643

Zostaw telefon

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w ciągu ponad trzydziestu lat projektowania wysokiej klasy głośników, Sonus faber stworzył kolekcję, która zawiera wszystkie kultowe elementy marki: naturalny dźwięk, naturalne materiały, kształt Lute, doskonałe wykończenia typowe dla włoskiego rzemiosła i produkcja wykonana całkowicie w fabryce w Vicenzy.

Włoska kultura
Sonus faber zawsze znajdował inspirację w włoskiej kulturze. Tym razem powierzyliśmy historię naszej literatury za reprezentowanie nowej kolekcji Sonetto. Sonetto to najstarsza włoska struktura poetycka. Pierwotnie oznaczała "Dźwięk, melodię", tradycyjnie używana do towarzyszenia występom muzycznym.

Wszechstronna kolekcja
W porównaniu z istniejącymi produktami, nowy Sonus faber Sonetto korzysta z dobrodziejstw z wyższych modeli. Kolumny mają na celu przetworzyć najwyższą jakość dźwięku w przystępnej cenie. Kolekcja obejmuje osiem modeli: Sonetto VIII, Sonetto V i Sonetto III, głośniki podłogowe, głośniki centralne i podstawkowe, oraz wszechstronną ściannę wersję Sonetto Wall.

- 2-drożny system głośnikowy bass-reflex
- Głośnik wysokotonowy DAD 29 mm
- Głośnik nisko-średniotonowy stożek 2x150 mm
- Zwrotnica konstrukcja antyrezonansowa, zoptymalizowana amplituda / odpowiedź fazowa dla optymalnej wydajności przestrzenno-czasowej 
- Częstotliwość crossover: 3800 Hz
- Pasmo przenoszenia 60 Hz -25.000 Hz
- Czułość (2,83 V / 1M) 89 dB SPL
- Impedancja nominalna 4 ohm
- Sugerowana moc wzmacniacza 30 W - 150 W
- Wymiary WxSxG 500x291x163 mm
- Waga: 4,8 kg

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie